| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 17.3 | 33 | 3 | 5.7 | 52.9 | 2.7 | 6 | 44.5 | 3.3 | 4 | 83.3 | 3.3 | 0.7 | 4 | 0.7 | 3.7 | 1.7 | 5.7 | 6.3 | 1.3 | 0.7 | 25 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 52 | 99 | 9 | 17 | 52.9 | 8 | 18 | 44.5 | 10 | 12 | 83.3 | 10 | 2 | 12 | 2 | 11 | 5 | 17 | 19 | 4 | 2 | 75 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 21 | 40 | 3.6 | 6.9 | 52.9 | 3.2 | 7.3 | 44.5 | 4 | 4.8 | 83.3 | 4 | 0.8 | 4.8 | 0.8 | 4.4 | 2 | 6.9 | 7.7 | 1.6 | 0.8 | 30.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 52 | 96 | 128.04 | 94.35 | 33.69 | 66.67 | 60 | 22.58 | 49 | 1.06 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 6/9 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 4/6 | 66.7% |
| • 3 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 1/5 | 20% |
| • 3 pontos jobb sarok | 3/4 | 75% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 83 –65 | * | 24 | 32 | 6 | 7 | 85.7 | 3 | 6 | 50 | 3 | 3 | 100 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 3 | 0 | 33 | |||
| 2 | 2026. 10. 02. |
|
DEAC | 88 –93 | * | 17 | 36 | 2 | 4 | 50 | 4 | 9 | 44.4 | 1 | 1 | 100 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 2 | 6 | 6 | 1 | 1 | 22 | |||
| 3 | 2026. 10. 11. |
|
Alba Fehérvár | 95 –88 | * | 11 | 31 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 3 | 33.3 | 6 | 8 | 75 | 5 | 2 | 7 | 0 | 5 | 3 | 7 | 9 | 0 | 1 | 20 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi NB I. B Piros | 23 | 3 | 10.1232 | 21.1486 | 3.172 | 5.8134 | 53.753.7 | 0.818 | 246 | 39.239.2 | 1.534 | 2.659 | 57.657.6 | 3.479 | 1.943 | 5.3122 | 123 | 2.557 | 246 | 2.352 | 1.738 | 1.330 | 0.13 | 14.1325 | |||
| 2019/2020 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A | 11 | 0 | 1.213 | 6.976 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.33 | 0.67 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.22 | 0.55 | 0.11 | 0.22 | 0.78 | 0.22 | 0.11 | 0.44 | 00 | 1.618 | |||
| 2020/2021 |
|
Atomerőmű SE | Tippmix Férfi NB I. A | 18 | 16 | 5.498 | 20.2364 | 1.832 | 354 | 59.359.3 | 0.36 | 1.832 | 18.718.7 | 0.916 | 1.324 | 66.766.7 | 2.850 | 118 | 3.868 | 0.59 | 1.222 | 1.629 | 1.222 | 1.222 | 1.119 | 00 | 8.9160 | |||
| 2021/2022 |
|
DEAC-Tungsram | Tippmix Férfi NB I. A | 20 | 17 | 5.4107 | 18360 | 120 | 1.631 | 64.564.5 | 0.918 | 2.856 | 32.132.1 | 0.713 | 119 | 68.468.4 | 2.243 | 0.918 | 3.161 | 0.510 | 0.815 | 1.836 | 0.713 | 1.427 | 0.714 | 0.23 | 8.1162 | |||
| 2022/2023 |
|
Sopron KC | Tippmix Férfi NB I. A | 26 | 26 | 8.6223 | 26.2682 | 1.540 | 2.463 | 63.563.5 | 1.538 | 3.488 | 43.243.2 | 1.129 | 1.333 | 87.987.9 | 3.590 | 0.924 | 4.4114 | 126 | 1.334 | 1.950 | 1.335 | 1.846 | 0.822 | 0.13 | 13.7355 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 20 | 10 | 9.8195 | 24.7494 | 1.835 | 3.161 | 57.457.4 | 1.631 | 4.793 | 33.333.3 | 1.632 | 1.938 | 84.284.2 | 479 | 119 | 4.998 | 1.122 | 240 | 1.938 | 240 | 3.672 | 0.918 | 0.24 | 15.6311 | |||
| 2026/2027 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 17.352 | 3399 | 39 | 5.717 | 52.952.9 | 2.78 | 618 | 44.544.5 | 3.310 | 412 | 83.383.3 | 3.310 | 0.72 | 412 | 0.72 | 3.711 | 1.75 | 5.717 | 6.319 | 1.34 | 0.72 | 2575 | |||
| 3 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 46 | 16 | 12.4479 | 26.31079 | 2.6116 | 4.8212 | 54.254.7 | 1.757 | 4.2157 | 39.536.3 | 2.176 | 2.8109 | 75.769.7 | 3.6168 | 1.264 | 4.7232 | 0.947 | 2.7108 | 1.989 | 3.3109 | 3.9129 | 1.252 | 0.39 | 18.2711 | ||||
| 2 szezon |
|
Atomerőmű SE | 29 | 16 | 3.3111 | 13.6440 | 134 | 1.758 | 58.358.6 | 0.39 | 1.239 | 25.123.1 | 0.416 | 0.724 | 66.766.7 | 1.553 | 0.620 | 2.173 | 0.310 | 0.724 | 1.237 | 0.724 | 0.723 | 0.723 | 00 | 5.3178 | ||||
| 1 szezon |
|
DEAC-Tungsram | 20 | 17 | 5.4107 | 18360 | 120 | 1.631 | 64.564.5 | 0.918 | 2.856 | 32.132.1 | 0.713 | 119 | 68.468.4 | 2.243 | 0.918 | 3.161 | 0.510 | 0.815 | 1.836 | 0.713 | 1.427 | 0.714 | 0.23 | 8.1162 | ||||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 26 | 26 | 8.6223 | 26.2682 | 1.540 | 2.463 | 63.563.5 | 1.538 | 3.488 | 43.243.2 | 1.129 | 1.333 | 87.987.9 | 3.590 | 0.924 | 4.4114 | 126 | 1.334 | 1.950 | 1.335 | 1.846 | 0.822 | 0.13 | 13.7355 | ||||
| Összesítés | 121 | 75 | 8.2920 | 21.52561 | 1.8210 | 3.1364 | 56.657.7 | 1.1122 | 3340 | 37.535.9 | 1.3134 | 1.7185 | 75.472.4 | 2.8354 | 0.9126 | 3.7480 | 0.793 | 1.7181 | 1.7212 | 1.9181 | 2.3225 | 0.9111 | 0.215 | 12.41406 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
DEAC-Tungsram | Férfi NBI. A, Középszakasz, Középház | 8 | 7 | 6.451 | 22.6181 | 216 | 3.528 | 57.157.1 | 0.86 | 2.621 | 28.628.6 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 2.923 | 1.411 | 4.334 | 0.86 | 0.54 | 2.520 | 1.310 | 18 | 0.54 | 00 | 10.181 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC-Tungsram | 8 | 7 | 6.451 | 22.6181 | 216 | 3.528 | 57.157.1 | 0.86 | 2.621 | 28.628.6 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 2.923 | 1.411 | 4.334 | 0.86 | 0.54 | 2.520 | 1.310 | 18 | 0.54 | 00 | 10.181 | ||||
| Összesítés | 8 | 7 | 6.451 | 22.6181 | 216 | 3.528 | 57.157.1 | 0.86 | 2.621 | 28.628.6 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 2.923 | 1.411 | 4.334 | 0.86 | 0.54 | 2.520 | 1.310 | 18 | 0.54 | 00 | 10.181 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 1 | 0 | 1010 | 77 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 33 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 1515 | |||
| 2018/2019 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 4 | 0 | 832 | 20.381 | 2.510 | 416 | 62.562.5 | 0.83 | 2.811 | 27.327.3 | 0.83 | 14 | 7575 | 3.313 | 1.56 | 4.819 | 0.52 | 28 | 2.39 | 1.35 | 3.815 | 1.35 | 0.31 | 13.855 | |||
| 2020/2021 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 3 | 2 | 4.714 | 17.352 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 13 | 13 | 100100 | 1.34 | 13 | 2.37 | 1.34 | 26 | 26 | 1.34 | 13 | 0.31 | 00 | 6.720 | |||
| 2022/2023 |
|
Sopron KC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 4 | 5.522 | 22.590 | 1.35 | 28 | 62.562.5 | 14 | 3.514 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 28 | 00 | 28 | 00 | 14 | 14 | 00 | 1.87 | 0.52 | 00 | 5.522 | |||
| 2 szezon |
|
Budapesti Honvéd SE | 5 | 0 | 942 | 13.688 | 2.312 | 318 | 7566.7 | 1.45 | 2.914 | 47.835.7 | 0.43 | 0.54 | 7575 | 2.114 | 1.88 | 3.922 | 0.83 | 18 | 1.610 | 0.65 | 2.917 | 0.65 | 0.11 | 14.470 | ||||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 3 | 2 | 4.714 | 17.352 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 0.31 | 2.37 | 14.314.3 | 13 | 13 | 100100 | 1.34 | 13 | 2.37 | 1.34 | 26 | 26 | 1.34 | 13 | 0.31 | 00 | 6.720 | ||||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 4 | 4 | 5.522 | 22.590 | 1.35 | 28 | 62.562.5 | 14 | 3.514 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 28 | 00 | 28 | 00 | 14 | 14 | 00 | 1.87 | 0.52 | 00 | 5.522 | ||||
| Összesítés | 12 | 6 | 778 | 16.8230 | 1.821 | 2.431 | 73.367.7 | 110 | 2.935 | 35.228.6 | 0.46 | 0.57 | 87.585.7 | 1.926 | 1.111 | 337 | 0.77 | 1.318 | 1.620 | 0.69 | 2.127 | 0.58 | 0.11 | 10.2112 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Atomerőmű SE | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 99 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2021/2022 |
|
DEAC-Tungsram | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 1 | 77 | 1717 | 22 | 33 | 66.766.7 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 11 | 11 | 00 | 11 | 99 | |||
| 2022/2023 |
|
Sopron KC | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 3 | 5.717 | 30.391 | 26 | 3.310 | 6060 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 3.310 | 0.72 | 412 | 0.72 | 1.75 | 26 | 39 | 39 | 00 | 00 | 9.328 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 3 | 0 | 6.720 | 25.777 | 2.37 | 4.313 | 53.853.8 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 00 | 13 | 00 | 4.714 | 0.72 | 5.316 | 00 | 1.34 | 3.310 | 2.78 | 26 | 1.34 | 0.31 | 11.735 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 1 | 0 | 00 | 99 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
DEAC-Tungsram | 1 | 1 | 77 | 1717 | 22 | 33 | 66.766.7 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 11 | 11 | 00 | 11 | 99 | ||||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 3 | 3 | 5.717 | 30.391 | 26 | 3.310 | 6060 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 3.310 | 0.72 | 412 | 0.72 | 1.75 | 26 | 39 | 39 | 00 | 00 | 9.328 | ||||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 3 | 0 | 6.720 | 25.777 | 2.37 | 4.313 | 53.853.8 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 00 | 13 | 00 | 4.714 | 0.72 | 5.316 | 00 | 1.34 | 3.310 | 2.78 | 26 | 1.34 | 0.31 | 11.735 | ||||
| Összesítés | 8 | 4 | 4.844 | 20.5194 | 1.615 | 2.927 | 54.355.6 | 0.54 | 1.718 | 3022.2 | 0.22 | 0.89 | 22.222.2 | 2.827 | 0.34 | 3.131 | 0.22 | 110 | 2.320 | 1.718 | 1.516 | 0.34 | 0.32 | 7.572 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 1 | 0 | 1010 | 77 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 33 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 1515 | |||
| 2018/2019 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 27 | 3 | 9.8264 | 21567 | 382 | 5.6150 | 54.754.7 | 0.821 | 2.157 | 36.936.9 | 1.437 | 2.363 | 58.758.7 | 3.492 | 1.849 | 5.2141 | 0.925 | 2.465 | 255 | 2.157 | 253 | 1.335 | 0.14 | 14.1380 | |||
| 2019/2020 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A | 11 | 0 | 1.213 | 6.976 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.33 | 0.67 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.22 | 0.55 | 0.11 | 0.22 | 0.78 | 0.22 | 0.11 | 0.44 | 00 | 1.618 | |||
| 2020/2021 |
|
Atomerőmű SE | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 22 | 18 | 5.1112 | 19.3425 | 1.636 | 2.760 | 6060 | 0.37 | 1.839 | 17.917.9 | 0.919 | 1.227 | 70.470.4 | 2.555 | 121 | 3.576 | 0.613 | 1.328 | 1.737 | 1.226 | 1.125 | 0.920 | 00 | 8.2180 | |||
| 2021/2022 |
|
DEAC-Tungsram | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Középház / Magyar Kupa, Férfi | 29 | 25 | 5.7165 | 19.2558 | 1.338 | 2.162 | 61.361.3 | 0.925 | 2.778 | 32.132.1 | 0.514 | 0.721 | 66.766.7 | 2.368 | 129 | 3.397 | 0.616 | 0.720 | 258 | 0.824 | 1.236 | 0.618 | 0.14 | 8.7252 | |||
| 2022/2023 |
|
Sopron KC | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 33 | 33 | 7.9262 | 26.2863 | 1.551 | 2.581 | 6363 | 1.343 | 3.4111 | 38.738.7 | 0.931 | 1.239 | 79.579.5 | 3.3108 | 0.826 | 4.1134 | 0.828 | 1.343 | 1.860 | 1.344 | 1.962 | 0.724 | 0.13 | 12.3405 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 23 | 10 | 9.3215 | 24.8571 | 1.842 | 3.274 | 56.856.8 | 1.433 | 4.4101 | 32.732.7 | 1.432 | 1.841 | 7878 | 493 | 0.921 | 5114 | 122 | 1.944 | 2.148 | 2.148 | 3.478 | 122 | 0.25 | 15346 | |||
| 2026/2027 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 17.352 | 3399 | 39 | 5.717 | 52.952.9 | 2.78 | 618 | 44.544.5 | 3.310 | 412 | 83.383.3 | 3.310 | 0.72 | 412 | 0.72 | 3.711 | 1.75 | 5.717 | 6.319 | 1.34 | 0.72 | 2575 | |||
| 4 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 54 | 16 | 11.6541 | 21.51244 | 2.5135 | 4.1243 | 6055.6 | 1.764 | 3.9179 | 44.435.8 | 1.579 | 2116 | 75.168.1 | 2.9196 | 1.374 | 4.3270 | 0.950 | 2120 | 1.7109 | 2.5122 | 3.4152 | 0.961 | 0.311 | 17.3816 | ||||
| 2 szezon |
|
Atomerőmű SE | 33 | 18 | 3.1125 | 13.1501 | 0.938 | 1.564 | 58.859.4 | 0.310 | 1.246 | 24.521.7 | 0.419 | 0.627 | 70.470.4 | 1.458 | 0.623 | 281 | 0.314 | 0.730 | 1.245 | 0.728 | 0.626 | 0.624 | 00 | 4.9198 | ||||
| 1 szezon |
|
DEAC-Tungsram | 29 | 25 | 5.7165 | 19.2558 | 1.338 | 2.162 | 61.361.3 | 0.925 | 2.778 | 32.132.1 | 0.514 | 0.721 | 66.766.7 | 2.368 | 129 | 3.397 | 0.616 | 0.720 | 258 | 0.824 | 1.236 | 0.618 | 0.14 | 8.7252 | ||||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 33 | 33 | 7.9262 | 26.2863 | 1.551 | 2.581 | 6363 | 1.343 | 3.4111 | 38.738.7 | 0.931 | 1.239 | 79.579.5 | 3.3108 | 0.826 | 4.1134 | 0.828 | 1.343 | 1.860 | 1.344 | 1.962 | 0.724 | 0.13 | 12.3405 | ||||
| Összesítés | 149 | 92 | 8.31093 | 19.73166 | 1.8262 | 3450 | 60.358.2 | 1.2142 | 3414 | 40.234.3 | 1143 | 1.4203 | 74.570.4 | 2.5430 | 1152 | 3.6582 | 0.7108 | 1.4213 | 1.6272 | 1.7218 | 2.3276 | 0.8127 | 0.218 | 12.51671 | ||||||